Plešivecký pohár Český Krumlov 7.-8.7. 2007

Stejně jako v loňském roce jsme sestavu na tradiční turnajové zakončení sezóny lepili na poslední chvíli. Tentokrát jsme již takové štěstí neměli a na rozdíl od loňského překvapivého úspěchu, došlo letos na překvapivé vyřazení již po sobotní skupině. Turnaje se zúčastnili tito hráči: Špíďa, Míra Balej, Tichajda, Radek a Marek Steklý, z béčka nás posílil Fanda Mrázek a navíc jsme měli k dispozici dalšího hráče na výpomoc Pavla Adamitku. V prvním sobotním utkání jsme narazili na velmi silného soupeře Strabag Prachatice a i přes úvodní převahu soupeře, jsme v průběhu utkání hru vyrovnali a dokázali si vypracovat i šance. Bohužel soupeř skóroval jako první a ve druhém poločase již využíval naší otevřenou obranu k brejkům a dalším brankám. Konečný výsledek byl 0:4. V dalším utkání jsme nastoupili proti Velké Dobré, která nastoupila se samými mladými hráči. Již v první minutě jsme však inkasovali a i přes zřetelnou převahu po celý zápas jsme branku dát nedokázali ani z vyložených šancí. Konečný výsledek byl 0:2. Do posledního utkání jsme nastupovali s teoretickou šancí na postup, ale zejména jsme si chtěli zahrát fotbal a spravit si chuť po dvou nevydařených zápasech a porazit jednoznačně nejslabší tým skupiny Colo colo Trnava. Bohužel jsme však v úvodu hned dvakrát inkasovali. Obě gólové akce byly po dlouhém výhozu brankáře a konečné zakončení bylo hlavou! I přesto, že se nám nakonec díky dvěma gólům Máry podařilo vyrovnat, tak jsme vzápětí opět inkasovali a nakonec jsme i z tohoto utkání odešli s porážkou 2:4. Herně jsme tentokrát opravdu propadli, budiž aspoň malou náplastí povedené večerní posezení v restauraci Šatlava a následný přesun do nočního Krumlova. Ráno místo obvyklého převlékání do propoceného dresu jsme po snídani vyrazili směrem domů.