Zápasy Hop Trop A

V předkole krajské části poháru ČMFS jsme změřili síly s vítězem Krajského přeboru skupiny JIH

Hop Trop - Partizan Most 5:9 (4:6)

hráno dne 30.3.2011, 20:30hod, hala Setuza

Branky Hop Tropu - Strnad 2, Ptáček, M.Steklý, R.Steklý

Sestava: Hlatký - Žďárský, Ptáček, Balej - R.Steklý, Strnad, M.Steklý

Vývoj skóre: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:6, 4:6, 4:9, 5:9

Utkání se neslo v přátelském duchu, soupeř byl fotbalovější, ale náš sympatický výkon a bojovnost nám zaručily příznivý stav až do začátku druhého poločasu. Zde jsme hned s úvodem druhé půle inkasovali dvě rychlé branky po hrubých chybách a tím si soupeř vytvořil náskok, který jsme již nestáhli. Dalším pěkným utkání s nepříznivým konečným výsledkem jsme zakončili sezónu 2010/11 Hop Tropu A.

bez karet

V prvním poločase jsme předvedli zcela stoprocentní výkon, který jsme korunovali pěknými akcemi a velmi přesnou koncovkou. Až v závěrečných mitnutách jsme trochu polevili a umožnili soupeři prověřit Tomáše, který však byl připravený. Ve druhé půli jsme brzy inkasovali a soupeře to povzbudilo. Dostávali jsme se pod nepříjemný tlak a začali dělat chyby. I tak jsme mohli utkání rozhodnout a zastadit další gólové rány, ale bohužel ve druhé půli již při nás střelecké štěstí tolik nestálo a mnoho šancí skončilo na tyči nebo v náručí brankáře. V závěru jsme se tedy nakonec museli přeci jen ještě vydat ze všech sil, abychom příznivý výsledek udrželi. Soupeř nebyl v kompletním složení, ale i přesto jsme hráli proti do té doby vedoucímu týmu krajského přeboru, za toto vítězství tedy můžeme být velmi rádi.

V osmém kole jsme opět naplno bodovali

Hop Trop - Sampdoria 5:3 (1:1)

hráno dne 1.12.2010, 20:30hod, hala Setuza, rozhodčí: Šmíd, Lutka

Branky Hop Tropu - Tichý, Balej, M.Steklý, Žďárský, R.Steklý

Sestava: Hlatký - Žďárský, Ptáček, Tichý, Balej - R.Steklý, Strnad, M.Steklý

Vývoj skóre: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 5:3

V utkání jsme dokonce třikrát prohrávali, ale nakonec jsme zasadili vítězný úder. Soupeř nás pravděpodobně podcenil a společně s naším skvělým výkonem jsme dokázali nepříznivý vývoj utkání otočit a zvítězit. Zdobila nás skvělá obranná činnost a rychlý přechod do protiútoků. Soupeř v obraně nebyl tak důsledný, jak jsme si zvykli od předchozích soupeřů a tak jsme nabízené příležitosti nakonec dokázali využít a můžeme se radovat z druhé výhry.

V sedmém kole jsme nestačili na Severku

Severka - Hop Trop 7:4 (3:2)

hráno dne 24.11.2010, 20:00hod, hala WHC, rozhodčí: Matějka, Lutka

Branky Hop Tropu - Strnad 2, Žďárský, R.Steklý

Sestava: Hlatký - Žďárský, Ptáček, Tichý - R.Steklý, Likař, Strnad, M.Steklý

Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 6:3, 6:4, 7:4

V utkání jsme vytvořili mnoho chyb, které nás stály lepší výsledek. Selhali jsme v obrané činosti, neproměnili jsme vyložené šance a dokonce jsme nedali ani penaltu. Tu neproměnil za stavu 5:3 Radek. Nutno podotknout, že jsme opět dokázali vyrovnat nepříznivý vývoj utkání, ale ihned po vyrovnání jsme dvakrát lacině inkasovali. Soupeře jsme v některých fázích utkání přehrávali, což bylo od začátku sezóny asi poprvé, kdy jsme si vytvořili tlak a donutili soupeře usilovně bránit výsledek. I přesto jsme bohužel opět nebodovali.

V Libouchci se nám v pátem kole nedařilo

FK Snopek Bělá 1946 - Hop Trop 8:4 (4:2)

hráno dne 12.11.2010, 20:45hod, hala Libouchec, rozhodčí: Matějka, Košťál

Branky Hop Tropu - Likař 2, Strnad, vlastní

Sestava: Hlatký - Žďárský, Ptáček, M.Steklý - R.Steklý, Likař, Strnad

Vývoj skóre: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:4, 8:4

Domácí byli po celý zápas mírně lepší. I přesto jsme v zápase dokázali srovnat nepříznivý stav a držet naše naděje až do posledních chvil. Ve druhém poločase po vyrovnání jsme dokonce byli blízko i dalším brankám, ale po inkasované brance jsme už nenašli další síly na otočení zápasu. Za bojovnost zaslouží všichni pochvalu, soupeř byl však efektivnější v proměňování šancí.

Ve čtvrtém zápase jsme byli blízko vítězství, nakonec bereme bod

Hop Trop - USK Slávie 3:3 (1:2)

hráno dne 3.11.2010, 20:00hod, hala Setuza, rozhodčí: Košťál, Šmíd

Branky Hop Tropu - R.Steklý, Likař, Tichý

Sestava: Hlatký - Žďárský, Tichý, Balej - R.Steklý, Likař, Strnad

Vývoj skóre: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3

Do utkání jsme vstoupili s cílem odčinit minulý neúspěch a co se týká bojovnosti a výkonu, tak se nám to rozhodně podařilo. Tentokrát jsme narazili opět na velmi silného soupeře a naše hra byla založena na důsledné obraně a bojovnosti. Z našeho prvního vedení jsme se dlouho neradovali, protože soupeř odpověďěl takřka ihned. Do druhého poločasu jsme vstupovali za nepříznivého stavu a dvěmi krásnými brankami jsme vývoj utkání otočili. Od té doby nás soupeř zamknul na naší polovině. I přesto jsme se ocitli v několika náznacích šancí, které jsme však nedokázali zužitkovat a proto přišel trest v podobě vyrovnávací branky. V závěru jsme museli ještě bránit remízu, která je zaslouženým vyústěním průběhu utkání.

Ve třetím kole jsme selhali a vysoko prohráli

Relax - Hop Trop 10:2 (3:1)

hráno dne 28.10.2010, 20:00hod, hala Setuza, rozhodčí: Hanzlík, Lutka

Branky Hop Tropu - Strnad, Likař

Sestava: Hlatký - Ptáček, Tichý, Balej - R.Steklý, M.Steklý, Likař, Strnad

Vývoj skóre: 0:1, 9:1, 9:2, 10:2

Utkání, na které bychom měli co nejdříve zapomenout. Nehráli jsme vůbec dobře a ani po vedoucí brance jsme hru nedokázali zpřesnit a uklidnit. Toho využil soupeř k otočení skóre a pak jsme již jen marně dobývali pevnou obranu Relaxu. Rozhodnutí přišlo zhruba v polovině druhého poločasu, kdy jsme neproměnili šance, ve kterých jsme se vzácně ocitli a naopak soupeř z brejků dvakrát skóroval. Závěr utkání jsme již doslova odevzdali a výsledkem je naprostý debakl.

Ve druhém utkání jsme zvítězili, Tomáš udržel čisté konto

Hop Trop - Sport Bar 2:0 (1:0)

hráno dne 20.10.2010, 20:30hod, hala Setuza, rozhodčí: Hanzlík, Nový

Branky Hop Tropu - R.Steklý, Likař

Sestava: Hlatký - Ptáček, Tichý, Žďárský - R.Steklý, Likař, Strnad

Vývoj skóre: 2:0

Zajímavé utkání i přes neobvykle nízký počet branek. V utkání jsme si vytvořili podle mého názoru daleko více šancí, často jsme stříleli ze střední vzdálenosti. Soupeře jsme se snažili udržet v dostatečné vzdálenosti od naší branky a perfektně fungující obranou jsme nedovolili soupeři skórovat. Náš výkon byl založen opět na bojovnosti a kolektivním odhodlání urvat vítězství. Ve druhém poločase jsme bránili hubený náskok a pojistka přišla až v samotném závěru. V dnešním utkání jsme si slabší chvilku nevybrali a je nutno podotknout, že jsme ve druhém poločase získali i přízeň štěstí, které ale jen potvrdilo zasloužené vítězství.

Krajský přebor jsme zahájili nešťastnou prohorou

Hop Trop - DeNas Krásný Studenec 5:8 (2:5)

hráno dne 13.10.2010, 20:30hod, hala Setuza, rozhodčí: Košťál, Lutka

Branky Hop Tropu - R.Steklý 2, M.Steklý 2, Hlatký

Sestava: Hlatký - Ptáček, Tichý, Žďárský - R.Steklý, M.Steklý, Strnad

Vývoj skóre: 2:0, 2:5, 3:5, 3:6, 5:6, 5:8

V kvalitním utkání jsme byli více než vyrovnaným soupeřem a k našim přednostem patřila bojovnost a kolektivní výkon. Bohužel slabou chvilku a vzpomínku na výkony v minulé sezóně jsme předvedli v závěru prvního poločasu, kdy soupeř otočil skóre a vytvořil si rozhodující náskok. Ve druhém poločase jsme dotahovali a snížili na rozdíl jednoho gólu. Při snaze o vyrovnání ale v samotném závěru soupeř ještě dvěmi brankami do již otevřené obrany potvrdil vítězství.

Sampdoria - Hop Trop 7:1 (3:0)

přátelské utkání 24.8.2010, 20:00hod, UT Severka, rozhodčí Lutka

Sestava: Balcar - Ptáček, Žďárský, Balej - R.Steklý, M.Steklý, Likař

Branka: Likař

Vývoj skóre: 6:0, 6:1, 7:1