V posledním zápase jsme našli střeleckou mušku

hráno dne 21.3.2012, 20:00hod, hala WHC

Branky Hop Tropu - Černohorský 4, Strnad 2, Tovara 2, Likař, Tichý, Hlatký

Sestava: Hlatký - R.Steklý, Tichý, Likař - Strnad, Tovara, Černohorský

Vývoj skóre: 0:1, 2:1, 2:10, 3:10, 3:11

V posledním utkání sezóny jsme si opravdu zastříleli a deklasovali ve druhém poločase zcela odevzdaného soupeře. V prvním poločase bylo utkání velmi vyrovnané a oba týmy dokázali otočit nepříznivý stav. V utkání jsme měli tentokrát i štěstí při zakončování soupeře a my naopak měli celkem vysokou úspěšnost zakončení. Ve druhém poločase jsme v úvodu nejprve zvýšili na rozdíl dvou branek a když jsme následně dali pátý gól, tak soupeř zcela odpadl. V utkání se prosadil Árny, který konečně chytil tu správnou střeleckou formu.. :-) Tak děkuji za dnešní výkon, kterým jsme potvrdili konečné 6.místo, které je po třech hubených sezónách, kdy jsme se krčili na samém chvostu konečně dobrým výsledkem. Nutno podotknout, že jsme některé utkání v sezóně prohráli zbytečně a možná jsme mohli bojovat i o lepší umístění.

21.kolo - v divokém utkání bez rozhodčího jsme nakonec v závěru alespoň vyrovnali

Hop Trop - USK Slávie 8:8 (2:5)

hráno dne 14.3.2012, 19:00hod, hala gymnázium Klíše

Branky Hop Tropu - Strnad 2, Černohorkský 2, Tovara 3, R.Steklý

Sestava: Hlatký - R.Steklý, Tichý, Likař - Strnad, M.Steklý, Tovara, Černohorský

Vývoj skóre: 0:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:6, 5:6, 5:7, 6:7, 6:8, 8:8

K utkání nedorazili rozhodčí a tak po dohodě odřídil zápas vedoucí týmu USK Slávie. Nevím do jaké míry neúčast rozhodčích ovlivnila úroveň zápasu, ale evidentně se příliš nebránilo a hrálo se spíše v tréninkovém tempu. Alespoň tak jsem vnímal úvod zápasu, kdy jsme po nedůsledné hře pustili soupeře do vedení. Když jsme se již také prosadili - také po chybách v obraně hostů, tak jsme zase inkasovali a tak to šlo vlastně celý zápas..vždy to chvíli vypadalo, že se zvedáme a hned jsme na to dostali gól..Nakonec se nám přeci jen v posledních dvou minutách podařilo vstřelit dvě branky a tím jsme urvali alespoň bod, nicméně nemohu dnes vyzdvihnout za výkon ani jednoho našeho hráče. Nedokázali jsme si přihrát, zakončení jako vždy..střídali jsme v dlouhých intervalech a to zřejmě i z toho důvodu, že jsme vlastně příliš neběhali..no hlavně že je to utkání za námi a že jsme získali aspoň ten bod. Rozhodně jsme však měli na víc a pokud bychom předvedli alespoň z poloviny výkon z minulého utkání, tak jsme dnes mohli definitivně rozhodnout o našem konečném umístění na 6.příčce. Takhle budeme muset naše postavení potvrdit v posledním zápase příští týden.

20.kolo - v Lovosicích jsme odčinili podzimní vysokou prohru a vezeme bod

Gardenline - Hop Trop 4:4 (1:1)

hráno dne 9.3.2012, 20:10hod, hala Lovosice

Branky Hop Tropu - Strnad 2, Tichý 2

Sestava: Hlatký - R.Steklý, Tichý, Likař - Strnad, Hodek, Černohorský

Vývoj skóre: 0:1, 1:1, 1:2,  4:2, 4:4

Velmi pěkné a korektní utkání v pěkné hale a nakonec i s přijatelným výsledkem. Tomu předcházela velmi důsledná naše hra a pěkné kombinace, které bohužel až do zakončení většinou neměly chybu. Opravdu jsme se dnes dostali hned několikrát do pěkným střeleckých příležitostí a to možná i díky nedůsledné obranné hře soupeře, ale ta koncovka.. Soupeř měl celkem nebezpečný útok, ale celkově nepůsobil tak kompaktně jako na podzim. Ve druhé půli jsme se dostali brzo do vedení, ale vzápětí soupeř nejprve z penalty vyrovnal a pak dvěmi slepenými góly otočil dosavadní vývoj utkání. My však po pěkných akcích výsledek vyrovnali a dokonce jsme si vypracovali i další šance, které jsme již bohužel opět neproměnili a tak si odvážíme pouze bod.

V 19.kole jsme měli změřit síly s týmem Sampdorie, utkání se ale neodehrálo, protože Sampdoria byla ze soutěže vyloučena.

Vývoj skóre: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4, 5:4

Již vývoj skóre ukazuje, že v tomto zápase "každý chvilku tahal pilku". Soupeři jsme měli co vracet, protože na podzim jsme právě utkáním s Tuttipizzou přišli o sérii 6 úspěšných zápasů a naopak jsme nastartovali sérii 5 porážek. Na podzim to však byl zcela jiný zápas a soupeř. Dnes hrála Tuttipizza daleko lépe, i když opět vycházeli z pečlivé obrany. I my jsme však vycházeli ze zabezpečené obrany a snažili se vytvořit si šance z brejků nebo po chybách soupeře. Proti posledním utkáním se k nám tentokrát štěstí otočilo čelem a otočili průběh předchozích utkání. Dali jsme gól po teči, zachránila nás tyč, využili jsme přesilovou hru a hlavně jsme v závěru dokázali otočit nepříznivý vývoj. I rozhodčí nám tentokrát spíše přáli. Chvíli před koncem to vypadalo, že opět přijdeme o slibně vyvíjející se stav, kdy jsme soupeři po chybách nabídli otočit stav utkání, ale následovala pěkná vyrovnávací branka Ptíci, který tečoval Tomášův dlouhý výhoz a těsně před koncem jsme při přesilovce doslova dotlačili míč do branky díky důrazu Arnyho.

Zatím nejisté je utkání příští týden se Sampdorií, protože dle aktuálních zpráv Sampdoria nebude v soutěži pokračovat. Zatím však toto není potvrzeno, takže musíme počítat v úterý se zápasem.

17.kolo - prohra a 2 červené karty!

FC Rumíci - Hop Trop 3:1 (2:0)

hráno dne 15.2.2012, 19:00hod, hala WHC

Branky Hop Tropu - Strnad

Sestava: Hlatký - M.Steklý, Likař, Tichý - R.Steklý, Strnad, Černohorský

ŽK: Strnad

ČK: Strnad (50.minuta), Tichý (po utkání)

Vývoj skóre: 2:0, 2:1, 3:1

V utkání s velmi pečlivě bránícím soupeřem jsme zhruba v polovině prvního poločasu po hrubce inkasovali a vzápětí inkasovali po brejku. Od té doby již tak velmi bránící soupeř zahustil prostor před svojí brankou a nám se nedařilo tuto obranu překonat. Ve druhé půli jsme snížili a neustále se snažili o vyrovnání. Bohužel se nám nedařilo a ani rozhodčí svojí kvalitou nepřispěl, soupeř přidával k pečlivé obraně i tvrdost. I tak jsme si šance vytvořili a mohli vyrovnat. Poslední dvě minuty jsme zkusili hrát bez brankáře, ale neuspěli jsme a v poslední minutě ještě inkasovali do prázdné branky. Bohužel jsme to nedokázali psychicky unést a nejprve Jirka za faul bez míče inkasoval po druhé žluté červenou a po zápase dostal i Cígo za kritiku rozhodčích.

Vývoj skóre: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4

Velmi pěkné utkání do kterého jsme vstoupili s prořídlou sestavou a s Alaburkou v brance. Proti vedoucímu týmu soutěže jsme však předvedli jeden ze svých lepších výkonů v této sezóně a po celý zápas i přes velký úbytek sil jsme sahali po bodu, snad i po vítězství. Hned v první minutě jsme dostali příležitost kopat penaltu, kterou jsme bohužel opět neproměnili, tentokrát Jirka trefil jen břevno. Po pár minutách na to však Arny pěknou střelou z dálky zavěsil a dostali jsme se do vedení. V závěru poločasu však Combix skóre otočil. Ve druhém poločase jsme dokázali dvakrát srovnat náskok soupeře a hrozili spíše z brejků. V závěru však síly ubývali a z utěšené střely se soupeř dostal do rozhodujícího vedení zhruba 5 minut před koncem. Snažili jsme se ještě vyrovnat a soupeře zatlačili, ale bohužel dnes scházelo štěstí a tak se musíme spokojit jen s dobrým výkonem, ale bez bodové odměny..

15.kolo - ve vyrovnaném utkání jsme o výhru přišli v závěru

Relax - Hop Trop 6:3 (1:1)

hráno dne 2.2.2012, 20:30hod, hala Setuza

Branky Hop Tropu - Strnad, R.Steklý, M.Steklý

Sestava: Hlatký - Tichý, M.Steklý, Balej -  Likař, Strnad, Černohorský, R.Steklý

ŽK: Černohorský

Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 6:3

Pro nás velmi nešťastné utkání, které od začátku bylo velmi vyrovnané, možná jsme měli i mírně navrch, hráli jsme dobře, dvakrát jsme dokázali vyrovnat a pak se i dostat do vedení. Bohužel v závěru jsme o toto vedení přišli a soupeř ještě dalšími brankami do již otevřené a rezignované obrany přidal další branky a vítězství pojistil. Tři branky jsme dostali po teči našeho hráče..

14.kolo - jasná výhra s posledním týmem tabulky

Tornádo - Hop Trop 3:10 (1:4)

hráno dne 23.1.2012, 20:30hod, hala Setuza

Branky Hop Tropu - Strnad 3, Tichý 2, R.Steklý 2, Hlatký, Černohorský, Tovara

Sestava: Hlatký - Tichý, Likař, M.Steklý, Balej -  Tovara, Strnad, Černohorský, R.Steklý

bez karet

Vývoj skóre: 0:3, 1:3, 1:5, 2:5, 2:10, 3:10

V utkání s posledním týmem tabulky jsme již od úvodu měli výraznou převahu. V úvodu jsme proměnili naše šance a tak jsme se dostali do tříbrankového vedení. Soupeř hrál s velmi otevřenou obranou a toho jsme využívali i díky pěkné kombinaci k přípravě mnoha šancí. Cígo vstřelil dvě branky střelami z dálky, tu druhou po pěkné akci z rohu. Jinak jsme ostatní góly vstřelili, když byl střelec tváří tvář brankáři nebo dokonce prázdné brance. Nařízenou penaltu za faul ve vápně na Míšu proměnil Tomáš a tak se i on zapsal mezi dnešní střelce. Z naší strany velmi dobrý výkon korunoval desátou brankou opět po pěkné kombinaci Árny, v závěru jsme nechali soupeře ještě korigovat. Vítězstvím jsme dali jasně najevo, že letos rozhodně nepatříme mezi týmy bojující o záchranu a prodloužili jsme opět sérii utkání bez porážky na tři.

13.kolo - po šesti zápasech bez výhry konečně 3 body

Hop Trop - Radobýl Litoměřice "B" 4:2 (3:0)

hráno dne 18.1.2012, 19:00hod, hala Gymnázium Jateční

Branky Hop Tropu - Likař 2, Strnad, Tichý

Sestava: Hlatký - Tichý, Likař, M.Steklý -  Tovara, Strnad, Černohorský, R.Steklý

ŽK: Strnad

Vývoj skóre: 4:0, 4:2

Ve stejné sestavě jako v minulém utkání jsme se vyvarovali jakýchkoliv chyb a hráli jsme stejně dobře jako v úvodu soutěže. Celý první poločas jsme si vytvářeli mírnou převahu se šancemi a nakonec jsme zcela zaslouženě šli do jistého vedení, ke kterému nám přispěl i nejistý brankář hostí. Ve druhém poločase jsme měli několikrát štěstí, když soupeř nebyl schopný vstřelit branku, ale ani my jsme z několika brejků nedokázali vedení pojistit. Rozhodnutí přišlo až v samotném závěru, když jsme nejdřív už definitvně rozhodli čtvtým gólem, ale pak ještě v závěrečných vteřinách soupeř přeci jen korigoval již naše jisté vítězství.

Vývoj skóre: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:9, 4:9, 4:14

S vedoucím týmem soutěže jsme utrpěli jednu z nejtěžších proher za poslední léta. Sestava byla opět prořídlá a na vyspělého soupeře jsme jednoznačně nestačili ani takticky, ani fyzicky. K tomu můžeme přičíst několik hrubých chyb a takřka bezchybné zakončování akcí našeho soupeře, který zejména v úvodu utkání střílel góly ze všech možných i nemožných pozic. Bohužel již úvod naznačil, že obranná hra, která nás ctila v úvodu soutěže, je dnes totálně mimo. Pět inkasovaných gólů v 8.minutě.. Ve druhém poločase jsme již neměli síly a i přesto, že soupeř nás nechával jít do brejků, tak jsme žádný z nich nevyužili. Pro nás jednoznačná lekce, ze které se musíme hodně rychle oklepat a soustředit se na příští zápasy po vánoční přestávce.

Pokud shrnu celou podzimní část soutěže, tak náš vstup do nového ročníku byl z říše snů. Šest zápasů bez porážky, dobrá nálada a zejména málo inkasovaných branek. Hráli jsme v kompletním složení se sedmi nebo osmi hráči v poli. Zlom nastal v utkání s Tuttipizzou, která hrála bez střídání se čtyřmi hráči a my nedokázali totálně  bránícího soupeře přehrát. Následoval kolaps v 1.poločase se Sampdorií, kdy jsme inkasovali 5 branek za 10 minut. V dalších zápasech jsme již nehráli nikdy kompletní a fyzicky jsme na soupeře nestačili, bohužel i herně jsme se proti úvodu soutěže výrazně zhoršili. Do 11 utkání zasáhlo celkem 13 hráčů, všechny zápasy odehráli Radek a Michal, nejvíce branek vstřelil Michal (14). V soutěži fair-play jsme inkasovali 10 žlutých a 1 červenou kartu. Celkový zisk 14 bodů při skóre 38:48.

11.kolo - těsná prohra a červená karta

Hop Trop - Severka 4:5 (1:2)

hráno dne 12.12.2011, 19:00hod, hala Gymnázium Jateční

Branky Hop Tropu - Tovara 2, Černohorský, Strnad

Sestava: Balcar - R.Steklý, M.Steklý, Tichý, Balej - Černohorský, Tovara, Strnad, Vávra

ŽK: Strnad, Tichý

ČK: Tichý

Vývoj skóre: 1:0, 1:3, 2:3, 2:5, 4:5

I do utkání se Severkou jsme vstoupili dobře do uktání a brzy se dostali do vedení. Soupeře jsme nepouštěli do vážnějších situací a kontrolovali hru. Bohužel z nenápadných akcí soupeř vývoj zápasu otočil ještě v průběhu prvního poločasu stejně jako při zápase s USK Slávie a od té doby se utkání vyvíjelo zcela proti počátečnímu stavu. Cígo bohužel neunesl nervy po několika sporných rozhodnutích rozhodčího Hanzlíka a před koncem prvního poločasu dostal červenou kartu. Jeho následující chování bylo neomluvitelné, bohužel se nikterak nelišilo od dřívějších dob...oslabení jsme ubránili a pokoušeli se utkání ještě zvrátit, ale dvě rychlé branky po našem kontaktním gólu nás opět zcela utlumily. V samotném závěru jsme nejprve z desítky vstřelili branku a jen o pár vteřin později přidali opět kontaktní gól. Do konce zápasu chyběly snad jen 2 minuty, ale i přesto jsme se ocitli v několika situacích, kdy jsme mohli vyrovnat. Arnošt nastřelil ještě tyč a to bylo vše. Těsné prohry je škoda..

9.kolo - i přes dobrý začátek jsme vysoko prohráli

USK Slávie - Hop Trop 6:1 (2:1)

hráno dne 29.11.2011, 20:00:00hod, hala UJEP

Branky Hop Tropu - Hodek

Sestava: Hlatký - R.Steklý, Likař, Balej - Černohorský, Tovara, Hodek

Vývoj skóre: 0:1, 6:1

Tentokrát jsme do utkání vstoupili dobře a dostali se do vedení. Mohu říci, že jsme v úvodu zápasu hru zcela kontrolovali a zdálo se, že konečně odehrajeme zase utkání se šťastným koncem. Bohužel jsme se však ještě v prvním poločase dopustili dvou nedůsledností v obraně a dovolili soupeři stav utkání otočit. Ve druhém poločase to již byla naše marná snaha o změnu stavu a soupeř pohodlně zvyšoval náskok po brejcích nebo po našich chybách. V útoku jsme se opět nedokázali výrazně prosadit i přes zcela vyložené šance. Dnešní utkání se nám nepovedlo po všech stránkách. Je nutné také připomenout velmi oslabenou sestavu hned o 3 hráče.

8.kolo - zaspali jsme začátek zápasu a tak jsme podruhé v řadě prohráli

Hop Trop - Sampdoria MRV 5:7 (1:5)

hráno dne 22.11.2011, 19:00hod, hala Gymnázium-Jateční

Branky Hop Tropu - Tovara 2, Černohorský 2, R.Steklý

Sestava: Hlatký - R.Steklý, Likař, Balej - Černohorský, Tovara, Strnad, Vávra

Vývoj skóre: 0:4, 1:4, 1:6, 5:6, 5:7

Do utkání jsme vstoupili naprosto nekoncentrovaně. V úvodu jsme již tradičně začali náporem a vytvořili si šance a dokonce opět nastřelili tyč, ale již brzy nato nás hosté potrestali za nedůslednost v obraně a tak již v 10minutě utkání jsme prohrávali 0:4. Od té doby jsme se v obranné hře zlešpili, ale naše útočné akce většinou končili nepřesnými střelami nebo v případě Jirky Stranda opět několikrát na tyčích soupeřovi branky.. Ve druhém poločase jsme se rozhodně zlepšili, jenže hned v úvodu jsme inkasovali opět po brejku hráče Sampdorie. Od té doby jsme začali konečně proměňovat naše šance a skóre jsme mohutně dotahovali. Kontaktní gól přišel zhruba 6minut před koncem, ale vyrovnat se nám již nepodařilo, naopak jsme ještě inkasovali  z trestného kopu. Po další prohře v řadě tedy opouštíme čelo tabulky a musíme se více koncentrovat na úvod dalšího zápasu.

V 7.kole jsme našli přemožitele ve vítězi loňského ročníku

Tuttipizza - Hop Trop 4:2 (3:1)

hráno dne 14.11.2011, 20:00hod, hala WHC

Branky Hop Tropu - Tovara 2

Sestava: Hlatký - R.Steklý, Tichý, M.Steklý, Balej - Černohorský, Tovara, Strnad

ŽK: Tichý

Vývoj skóre: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2

V dalším utkání jsme změřili síly s vítězem minulého ročníku. Tuttipizza však letos nepředvádí takové výkony jako loni a i proti nám nastoupili jen se čtyřmi hráči a brankářem. Nemožnost střídání vždy představuje maximální soustředění v obraně a hru na brejky. S tím jsme se nedokázali zejména v prvním poločase vyrovnat a z brejků jsme inkasovali hned třikrát. Bohužel inkasovaným gólům předcházeli naše 2 nastřelené tyče a další nevyužité slibné šance, takže utkání se mohlo vyvíjet úplně jinak..třetí branku jsme navíci inkasovali ihned vzápětí po té, co jsme konečně vstřelili gól my..Ve druhém poločase jsme dobývali branku soupeře, ale naše střely většinou minuly branku nebo naopak trefovali většinou dobře postaveného brankáře domácích. Náš druhý kontaktní gól přišel zhruba v polovině druhé půle, ale bohužel krátce nato soupeř opět udeřil..tentokrát z desetimetrového kopu. Další branky již nepadly a tak se musíme smířit s naší první prohrou v letošním ročníku.

Nejtěsnější výhra nás vrací na 1.místo

Hop Trop - FC Rumíci 2:1 (0:0)

hráno dne 9.11.2011, 19:00hod, hala Gymnázium Jateční

Branky Hop Tropu - Strnad, Vávra

Sestava: Hlatký - R.Steklý, Tichý, Likař, Balej - Černohorský, Tovara, Strnad, Vávra

ŽK: Tichý

Vývoj skóre: 2:0, 2:1

Do utkání jsme vstupovali v roli favorita a již od začátku jsme chtěli toto postavení potvrdit. Bohužel jsme však nedokázli z úvodního tlaku vstřelit branky a obrana soupeře byla čím dál tím jistější. Proto jsme již v prvním poločase skórovat nedokázali a naopak jsme měli velké štěstí, když soupeř neproměnil penaltu. Rozhodnutí přišlo v rozmezí jedné minuty, přesně 35minuta, kdy jsme vstřelili dva slepené góly. Bohužel jsme hned o minutu později inkasovali a tak výsledek utkání byl až do závěrečného hvizdu otevřený. V posledních minutách nás opět podržel Tomáš skvělými zákroky a ve dvou případech soupeř nastřelil jen tyč. Vítězství je velmi cenné a prodlužuje nám sérii utkání bez porážky na šest. Současně se vracíme na první místo v tabulce

I po pátem kole zůstáváme neporaženi a posouváme se na 1.místo

Combix - Hop Trop 1:4 (0:2)

hráno dne 4.11.2011, 18:30hod, hala Gymnázium Jateční

Branky Hop Tropu - Tovara 2, Černohorský, Likař

bez karet

Vývoj skóre: 0:4, 1:4

Od úvodu utkání byla na naší hře znát touha po dalším vítězství. Hráli jsme po celé utkání velmi koncentrovaně a napadáním soupeřovi rozehrávky jsme se časo dostávali do zakončení a šancí. V obraně jsme i tentokrát hráli velmi spolehlivě a tak výsledek utkání je zcela zasloužený. Ve druhém poločase byla hra více otevřená, ale z našich několika brejků a přečíslení jsme skórovali jen jednou.

Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3

V utkání hraném ve vysokém tempu nám tentokrát ubývaly síly rychleji, protože nám chyběli hned 3 hráči z vítězné sestavy z minulého týdne. Do obrany zaskočil a odvedl spolehlivý výkon Venca. I tak jsme ale tentokrát nedokázali potvrdit náš tradiční dobrý vstup do uktání v domácí hale a brzy se začal prosazovat i soupeř. Ve druhém poločase to bylo otevřené na obě strany a oba týmy mohli vstřelit vítězný gól. To se nakonec nestalo i díky opět skvělému Tomášovi v brance a tak si připisujeme druhou remízu v soutěži.

Ve třetím kole jsme potvrdili roli  favorita a posunuli se v tabulce na 1.místo

Hop Trop - Tornádo 6:2 (4:0)

hráno dne 19.10.2011, 19:00hod, hala Gymnázium Jateční

Branky Hop Tropu - Strnad 3, Tovara 2, Černohorský

Sestava: Hlatký - Balej, R.Steklý, Tichý, M.Steklý - Černohorský, Tovara, Strnad, Vávra

ŽK: Tichý, Černohorský

Vývoj skóre: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 6:2

Stejně jako v prvním kole jsme soupeře přehráli zejména v prvním poločase. Vnitřní uspokojení a touha vstřelit více branek však ve druhém poločase přinesla opět snížení ze strany soupeře, i když výsledek utkání jsme kontrolovali. Tomáš nám opět pomohl několika důležitými zákroky a v útoku se blýskl Jirka Strnad třemi pěknými góly.

Ve druhém kole krajského přeboru jsme zavítali poprvé do Lovosic

CF Radobýl Litoměřice "B" - Hop Trop 2:2 (1:1)

hráno dne 12.10.2011, 21:00hod, hala Lovosice

Branky Hop Tropu - Tichý, Černohorský

Sestava: Hlatký - Balej, R.Steklý, Tichý - Černohorský, Tovara, Strnad, Vávra

ŽK: Tichý, Strnad

Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2

Velmi pěkné utkání hrané ve vysokém tempu jsme sehráli při naší premiérové účasti v lovosické hale. Soupeř měl mladý a velmi kvalitní tým, ale dokázali jsme sehrát zcela vyrovnanou partii a remízu hodnotím jako oboustranně zaslouženou. V utkání jsme dvakrát prohrávali a vždy jsme dokázali včas vyrovnat. V prvním poločase byly branky na obou stranách vstřelené po chybě v obraně. Ve druhém poločase vyrovnával Arny z penalty a v závěru měly možnost ještě oba týmy strhnout vítězství na svou stranu, ale to se ani z vyložených šancí nepodařilo. Velký dík dnes patří týmu Hop Tropu za  velmi zodpovědný a profesionální výkon podpořený bojovností a oporou v brance.

V prvním kole krajského přeboru jsem získali 3 body

Hop Trop - Dynamo 5:3 (5:1)

hráno dne 5.10.2011, 19:00hod, hala Gymnázium Jateční

Branky Hop Tropu - Tovara 2, Černohorský, Strnad, Likař

Sestava: Hlatký - Balej, R.Steklý, Tichý, Likař - Černohorský, Tovara, Strnad

bez karet.

Utkání jsme rozhodli hned v úvodu, kdy nám soupeř po chybách nabídl skórovat. Celý první poločas jsme kontrolovali hru a využili znalost domácího prostředí. Soupeř se začal prosazovat až po přestávce a protože jme již nedokázali proměnit další šance, výsledek utkání zůstal otevřený až do úplného závěru. Vítězství je cenné, je nutno podotknout, že se potřebujeme více sehrát.

V 1.kole 1.třídy jsme objevili nového střelce pro náše "béčko"

Hop Trop B - Střekov United 4:3 (1:1)

hráno dne 2.9.2011, 16:00hod, UT Severka

Branky Hop Tropu - Ptáček 3, Tovara

Sestava: Hlatký - Balej, Vyleťal, Ptáček - Černohorský, Tovara, R.Steklý

V utkání, ve kterém jsme dlouhou dobu nemohli najít recept na pečlivou a organizovanou hru soupeře jsme rozhodli až v samotném závěru, kdy jsme vstřelili 3 branky v posledních 5minutách utkání. Ptíca vstřelil 3 krásné góly a ještě jedna střela z voleje se odrážela od tyče do tyča a brankář ji zachytil na brankové čáře. Rozhodující brance, kterou vstřelil Michal v poslední vteřině utkání předcházela obrovská šance soupeře, kdy mohl Střekov rozhodnout, pokud by soupeřův hráč neminul zcela odkrytou branku. S ohledem na tyto skutečnosti jsme tedy v prvním utkání zaznamenali velmi šťastné vítězství podpořené ojedinělým výkonem Ptíci. Příští utkání hrajeme ve čtvrtek 8.9. v 18:30hod opět na UT Severka

V 2.kole 1.třídy jsme nedali soupeři žádnou šanci

Severka B - Hop Trop B 3:11 (0:5)

hráno dne 8.9.2011, 18:30hod, UT Severka

Branky Hop Tropu - Černohorský 5, Vávra 4, Likař, Tovara

ŽK: Tovara

Sestava: Balcar - Likař, Vyleťal, Ptáček - Černohorský, Tovara, Vávra

Do utkání jsme vstoupili s novou posilou Jirkou Vávrou, který se uvedl hned čtyřmi góly a hlavně velmi dobrou spoluprácí s Árnym a Michalem. Utkání jsme měli celou dobu pod kontrolou, kromě úvodních pěti minut druhé půle, kdy soupeř vsítil tři rychlé branky. Naštěstí jsme dokázali zareagovat a závěr utkání byl již zcela v naší režii. Příští utkání hrajeme v  pátek 16.9. v 16:00hod opět na UT Severka